Opis szczegółowy
Przecier pomidorowy Podravka 400 g
przecier stworzony z świeżych, dojrzałych pomidorów, które trafiają do przetwórstwa w ciągu 24 godzin od zbioru. Dzięki temu zachowuje pełnię smaku i wartości odżywczych.
Produkt nie zawiera konserwantów, co czyni go doskonałym wyborem dla osób ceniących prosty, czysty skład. Idealny do zup, sosów, dań jednogarnkowych i kuchni śródziemnomorskiej.
Parametry produktu
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chorwacja |
| Składniki | Przecier pomidorowy z koncetratu. |
| Zawartość netto | 400 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,63 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: podravka sp. z o.o. ulica i numer: cypryjska 72 kod pocztowy i miasto: 02-761 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 65 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 36 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Po otwarciu przechowywać w lodówce do 4 dni. |
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 31 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 132 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 1,3 g |
| Zawartość soli | 0,2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,1 g |
| Cukry | 5 g |
| Zawartość węglowodanów | 5,4 g |