Skrzynka z herbatami Sir William's Royal Taste 80 szt. 250g
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Wykonana z naturalnego drewna elegancka skrzynka z ośmioma przegródkami na kolekcję wysokogatunkowych herbat Sir Williams Royal Taste. Jest ważnym elementem prezentacji herbaty w dobrej restauracji. Może być wyeksponowana na barze. Jest to również gustowny prezent na różne okazje.
Parametry produktu
| Typ | Liściasta |
|---|---|
| Działanie | Neutralne |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 975 g |
| Parzenie - temperatura wody | Wrzątek |
| Składniki | Drewniana skrzynka z ośmioma przegródkami 8 smaków herbaty sir williams royal taste po 10 saszetek z każdego smaku. mix smaków: king of ceylon, royal earl grey, green kingdom, mint prince, lady white, duke of forest, queen of raspberries, cinnamon princess. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,98 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: william's manufacturing poland sp. z o.o. ulica i numer: stawki 2 kod pocztowy i miasto: 00-193 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 12 op. zb. (DU) |
| Czas parzenia | 2 - 5 min |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 730 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 100 ml |