Deska do prasowania Universal Vileda
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Deska ma idealne wymiary dla tych, którzy nie mają dużo przestrzeni. Jest lekka i składana, dzięki czemu można ją łatwo przenosić i przechowywać w dowolnym miejscu w domu. Posiada system regulacji wysokości i łatwą w użyciu blokadę. Struktura deski została zaprojektowana tak, aby przepuszczać parę przez tkaninę aby zmniejszyć wilgotność odzieży. Konstrukcja z nogami w kształcie litery T i grubymi rurkami, zapewnia większą stabilność deski do prasowania. Bezpieczeństwo zwiększają również antypoślizgowe nóżki. Pokrowiec wykonany jest z pianki i bawełny, co zapewnia większy komfort prasowania i łatwe przesuwanie żelazka
Parametry produktu
| Wysokość maksymalna | 91 cm |
|---|---|
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Produkt nie wymaga wskazanych ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa |
| Czy produkt posiada instrukcję? | Tak |
| Dodaj plik z opisanymi informacjami o bezpieczeństwie | https://baza.easybase.pl/media/img/original/13/98/3/1398372.pdf |
| Instrukcja | https://baza.easybase.pl/media/img/original/13/98/3/1398373.pdf |
| Waga jednostkowa brutto | 4,26 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: transgourmet polska sp. z o.o. ulica i numer: zamenhofa 133 kod pocztowy i miasto: 61-131 poznań pl |
| Wymiary blatu (DxS) | 110 - 30 cm |
| Cechy produktu | Regulowana wysokość |
| Wyposażenie | Podstawka pod żelazko, Antypoślizgowe nóżki, Pokrowiec |
| Okres gwarancji | 2 lat (rok) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Ukraina |