Shake proteinowy truskawka i kokos, 50% białka z amino kwasami, z erytrytolem, bezglutenowy BIO 450 g
dodaj do przechowalni
0
Opis
Wegański shake proteinowy o smaku truskawki i kokosa, zawierający 50% białka roślinnego z aminokwasami. Bezglutenowy, słodzony erytrytolem. Naturalny skład i delikatny smak sprawiają, że idealnie sprawdza się po treningu lub jako pożywne uzupełnienie diety.
Warunki przechowywania
Przechowywać w chłodnym. suchym i ciemnym miejscu
Składniki
białko migdałowe* (32%), białko ryżowe* (22%), białko grochowe* (22%), proszek truskawkowy* (8%), słodzik: erytrytol* (8%), mleko kokosowe w proszku* (mleko kokosowe* (75,4%), maltodekstryna*) (8%). *składniki z upraw rolnictwa ekologicznego.
Możliwe alergeny
UWAGA: Może zawierać śladowe ilości nasion sezamu. orzeszków ziemnych i innych orzechów. Nadmierne spożycie może mieć efekt przeczyszczający.
Informacje o produkcie
Marka: DRAGON SUPERFOODS
Kraj pochodzenia: BUŁGARIA
Masa brutto: 0,53 kg
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1742 kJ / 413 kcal kJ/kcal |
| Tłuszcz | 11 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 4.9 g |
| Węglowodany | 28 g |
| Cukry | 7.7 g |
| Błonnik | 2.1 g |
| Białko | 50 g |
| Sól | 0.57 g |