Zestaw zraszający IDEAL 1/2" 20 m
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
wąż 4-warstwowy; trwałe wzmocnienie wykonane z przędzy najwyższej jakości
oplot krzyżowy; odporny na promienie UV oraz osadzanie glonów wewnątrz węża;
wytrzymały i elastyczny; ciśnienie rozrywające 27 bar; zakres temperatur roboczych −20/+60°С; gwarancja w warunkach prawidłowej eksploatacji 5 lat
Parametry produktu
| Średnica | 1,25 cm |
|---|---|
| Długość | 20 m |
| Ilość warstw | 4 |
| Materiał wykonania | Polichlorek winylu (PCW) |
| Typ oplotu | Oplot krzyżowy |
| Ciśnienie maksymalne | 27 bar |
| W zestawie | Wąż 1/2" 20m, zraszacz pistoletowy hydron, szybkozłącza stop i przelot, przyłącze z gw. wew. ideal g3/4"-g1" |
| Okres gwarancji | 5 lat (rok) |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Produkt nie wymaga wskazanych ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa |
| Dodatkowe informacje | Gwarancja w warunkach prawidłowej eksploatacji 5 lat |
| Waga jednostkowa brutto | 2,7 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: cell-fast sp. z o.o. ulica i numer: grabskiego 31 kod pocztowy i miasto: 37-450 stalowa wola pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 126 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |