Opis szczegółowy
Mozzarella granulat 2kg Ankly to małe kawałki sera mozzarella, znane z łagodnego smaku i ciągnącej się konsystencji. Wygodny format małych kostek sprawia, że jest to bardzo wszechstronny składnik. Idealne do sałatek, przystawek, przekąsek i pizzy, świetnie się zapieka i ciągnie.
Parametry produktu
| Rodzaj mleka | Krowie |
| Gatunek sera | Mozzarella |
| Smak | Klasyczny (classic) |
| Składniki | Pasteryzowane mleko krowie 96,48% skrobia ziemniaczana 2% sól 1,262% podpuszczka mikrobiologiczna 0,13% kultura starterowa 0,129% |
| Zawartość tłuszczu | Tłusty (sery podpuszczkowe) (zaw. tłuszczu 40%) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Unia Europejska |
| Zawartość netto | 2 kg |
| Frakcja materiałowa | Papier |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 5 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 2,01 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: datix tomasz krajanowski ulica i numer: gen. ignacego prądzyńskiego 4/2/20a kod pocztowy i miasto: 07-410 ostrołęka pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 56 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 297 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1235 kJ |
| Zawartość białek | 24,2 g |
| Zawartość soli | 1,4 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 13,9 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 21,2 g |
| Cukry | 0,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 2,3 g |