Opis szczegółowy
Smażony czosnek i chili w oleju – nowość w Twojej kuchni. To wyjątkowe połączenie wyrazistych składników, takich jak chrupiący czosnek, aromatyczne chili i nuty oleju sezamowego, które doskonale podkreślają smak każdego dania. Intensywność smaku sosu sojowego, subtelna słodycz i odrobina pikantności tworzą mieszankę, która zachwyci każdego miłośnika kuchennych eksperymentów. Wystarczy dodać odrobinę, by w kilka chwil nadać potrawie wyrazisty, azjatycki charakter. Idealny do dań typu stir-fry, marynat, sosów, a nawet jako chrupiący dodatek do sałatek czy zup oraz dip do pierożków.
Parametry produktu
| Metoda tłoczenia | Nie dotyczy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
| Zastosowanie | Do gotowania |
| Składniki | Olej słonecznikowy 54 %, chili 12 %, suszony czosnek 9 %, suszona cebula, olej sezamowy, cukier, sól, sos sojowy (woda, soja, pszenica, sól), ekstrakt drożdżowy, regulator kwasowości: kwas cytrynowy. |
| Zawartość netto | 225 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,39 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: de care group sp. z o.o. i wspólnicy sp. k. ulica i numer: pieńków 147a kod pocztowy i miasto: 05-152 czosnów pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 150 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 120 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Tak |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | chronić przed światłem, przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 673 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2776 kJ |
| Zawartość białek | 5,3 g |
| Zawartość soli | 4,6 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 7,7 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 66 g |
| Cukry | 6,2 g |
| Zawartość węglowodanów | 11 g |