Opis szczegółowy
Napój gazowany o smaku limonkowo-miętowym
Parametry produktu
| Rodzaj | Gazowany |
| Pojemność | 330 ml |
| Smak | cytrynowy |
| Działanie | Chłodzące, Orzeźwiające |
| Oznaczenie rodzaju opakowania kaucyjnego | Metalowa puszka do 1 l |
| Składniki | Woda, cukier, sok limonkowy z koncentratu 1,5%, dwutlenek wegla, kwas: kwas cytrynowy; naturalny aromat limonkowy, aromaty naturalne, substancja konserwujaca: sorbinian potasu; substancje słodzace: acesulfam k, sukraloza. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,35 kg |
| Produkt posiada opakowanie kaucyjne zgodnie z ustawowym systemem kaucyjnym | Tak |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: orangina schweppes polska ulica i numer: al. wyścigowa 6 kod pocztowy i miasto: 02-681 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 100 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 210 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, nie zamrażać. chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. |
Wartość odżywcza
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,03 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 14 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 14 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kcal | 18 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 60 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 3 %RWS |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 255 kJ |
| Wielkość porcji | 330 ml |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0,01 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 4,2 g |
| Zawartość węglowodanów | 4,2 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 3 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 1 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 15 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 5 %RWS |