Schogetten Czekolada Trilogia 100 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Typ | Biała, Mieszana |
|---|---|
| Smak | Mleczny |
| Dodatki | Z orzechami |
| Zawartość netto | 100 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Składniki | Cukier, tłuszcz kakaowy, miazga z orzechów laskowych, mleko pełne w proszku, śmietana w proszku, miazga kakaowa, krokant- posypka z orzechów laskowych (cukier, orzechy laskowe [20%]), mleko odtłuszczone w proszku, laktoza (z mleka), serwatka słodka w proszku, tłuszcz mleczny, emulgator: lecytyny (z soi), aromat waniliowy. czekolada mleczna - masa kakaowa minimum: 30%. biała czekolada. czekolada mleczna gianduja z orzechów laskowych - masa kakaowa minimum: 25%. może zawierać orzeszki ziemne, inne orzechy, gluten i jaja. |
| Temperatura przechowywania min - max | 12 - 18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,11 kg |
| Producent: | LUDWIG CZEKOLADA Sp. z o. o.Ulica i numer: Rzeczna 3Kod pocztowy i miasto: 43-430 Skoczów PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 264 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 552 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2304 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 5,8 g |
| Zawartość soli | 0,2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 18 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 34 g |
| Cukry | 54 g |
| Zawartość węglowodanów | 55 g |