Schogetten Czekolada mleczna z nadzieniem jogurtowo-truskawkowym 100 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Typ | Mleczna |
|---|---|
| Smak | Truskawkowy |
| Dodatki | Z nadzieniem |
| Zawartość netto | 100 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Składniki | cukier, tłuszcz kakaowy, tłuszcz palmowy, śmietana w proszku, jogurt z mleka odtłuszczonego w proszku (7%), mleko pełne w proszku, miazga kakaowa, dekstroza, laktoza (z mleka), płatki truskawkowe (1%) (truskawki [65%], skrobia pszenna), tłuszcz mleczny, emulgator: lecytyny (z soi), aromaty, regulator kwasowości (kwas cytrynowy), aromat waniliowy, sól. Czekolada mleczna - masa kakaowa minimum: 30%. Może zawierać orzeszki ziemne, orzechy i jaja. |
| Temperatura przechowywania min - max | 12 - 18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,11 kg |
| Producent: | LUDWIG CZEKOLADA Sp. z o. o.Ulica i numer: Rzeczna 3Kod pocztowy i miasto: 43-430 Skoczów PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 264 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Może zawierać |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Może zawierać |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Może zawierać |
| Żyto i produkty żytnie | Może zawierać |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Może zawierać |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Może zawierać |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Może zawierać |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Może zawierać |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Może zawierać |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Może zawierać |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 564 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2352 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 6,5 g |
| Zawartość soli | 0,23 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 19 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 36 g |
| Cukry | 51 g |
| Zawartość węglowodanów | 53 g |