Sanpellegrino Limonata Napój gazowany o smaku cytrynowym 330 ml
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Rodzaj | Gazowany |
|---|---|
| Pojemność | 330 ml |
| Smak | Cytrynowy |
| Działanie | Orzeźwiające |
| Składniki | woda, sok cytrynowy z soku zagęszczonego (11%), cukier, sok cytrynowy (5%), dwutlenek węgla, aromat cytrynowy. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Włochy |
| Waga jednostkowa brutto | 0,35 kg |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Producent: | nestle polska s.a ulica i numer: domaniewska 32 kod pocztowy i miasto: 02-672 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 280 op. zb. (DU) |
| Typ opakowania drugiego rzędu | Karton powlekany |
| Typ opakowania dla jednostki handlowej niższego poziomu (pierwszego rzędu) | Zgrzewka |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Przechowywać w czystym i wolnym od obcych zapachów miejscu. Chronić przed nasłonecznieniem i przemrożeniem. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 0,2 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 0,2 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 26,3 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 26,3 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kcal | 35 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 114 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 6 %RWS |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 486 kJ |
| Wielkość porcji | 330 ml |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 %RWS |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 8 g |
| Zawartość węglowodanów | 8 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 6 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 0 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 0 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 29 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 10 %RWS |