Opis szczegółowy
Saltufo. Salami w kulce, z dodatkiem letniej trufli i obtoczone w Parmigiano Reggiano ChNP. Kiełbasa wieprzowa, dojrzewająca, z dodatkiem białka mleka.
Parametry produktu
| Rodzaj | Salami |
| Gatunek mięsa | Wieprzowina |
| Typ | Paczkowany |
| Klasa trwałości produktu | Nietrwały |
| Stopień rozdrobnienia | Drobno mielona |
| Składniki | Mięso wieprzowe (ue), boczek, parmigiano reggiano chnp 11%, sól morska, trufla letnia 3% (tuber aestivum), przyprawy (zawiera gorczycę), białko mleka, żelatyna wieprzowa, dekstroza, aromat, maltodekstryna, substancja przyprawowa, substancja konserwująca: e252, e202, przeciwutleniacz: e301. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Zawartość netto | 80 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Unia Europejska |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 7 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,1 kg |
| Technika utrwalenia | suszenie |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: salam dąbrowski i wspólnicy spółka jawna ulica i numer: bierutowska 29 kod pocztowy i miasto: 51-317 wrocław pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 60 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Tak |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 365 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1515 kJ |
| Zawartość białek | 26 g |
| Zawartość soli | 3,8 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 11 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 28 g |
| Cukry | <0,5 |
| Zawartość węglowodanów | 2,2 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |