Salgiano Salami z dzikiem, plastry cienko krojone 75g Bedford
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Kiełbasa wieprzowa, średniorozdrobniona, dojrzewająca
Parametry produktu
| Rodzaj | Salami |
|---|---|
| Gatunek mięsa | Wieprzowina |
| Typ | Paczkowany |
| Klasa trwałości produktu | Nietrwały |
| Stopień rozdrobnienia | Drobno mielona |
| Składniki | Mięso z dzika, mięso wieprzowe (pochodzenie ue), tłuszcz wieprzowy, sól kuchenna, przyprawy (zawiera gorczycę), czosnek, dekstroza, maltodekstryna, syrop glukozowy, aromat, hydrolizowane białko roślinne, substancja konserwująca: e250, przeciwutleniacz:e301 |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Zawartość netto | 75 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Unia Europejska |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 7 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,09 kg |
| Technika utrwalenia | suszenie |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: salam dąbrowski i wspólnicy spółka jawna ulica i numer: bierutowska 29 kod pocztowy i miasto: 51-317 wrocław pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 60 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Tak |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|---|
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |