Salaterka 18 cm Trianon
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Bardzo popularna i klasyczna linia zastawy stołowej z białego szkła hartowanego. Szkło hartowane poddawane jest specjalistycznej obróbce termalnej w celu zapewnienia wysokiej jakości i wytrzymałości na wstrząsy i uderzenia, jest 100% higieniczne. Linie trianon charakteryzuje wysoka jakość z niewielką cenę, dlatego też jest tak często stosowana do celów domowych jak i gastronomicznych.
Parametry produktu
| Materiał | Szkło hartowane |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Kształt | Okrągły |
| Liczba sztuk w komplecie | 1 szt. |
| Cechy produktu | Możliwość mycia w zmywarce, Możliwość użycia w mikrofali |
| Pojemność | 900 ml |
| Waga jednostkowa brutto | 0,43 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: dajar sp. z o. o. ulica i numer: połtawska 6 kod pocztowy i miasto: 75-072 koszalin pl |
| Rodzaj produktu | Salaterka |
| Wymiary (SxWxG) | 18 x 17,4 x 18 cm |
| Zawartość zestawu | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 120 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |