Miska 850 ml 15 cm Reactive Stripes Altom Design
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Miska z kolekcji Reactive Stripes to stylowy i elegancki element zastawy stołowej. Niezwykle szlachetny odcień granatu, a dodatkowo motyw wyżłobionych po bokach pasków dodaje mu oryginalności i nadzwyczajnej klasy. Oryginalny design gwarantuje, że przykuje uwagę na stole .Pojemność 850 ml pozwoli na podawanie różnorodnych dań i potraw. Wykonana z wysokiej jakości porcelany, o średnicy 15cm, zrobi wrażenie na Twoich gościach i najbliższych.
Kolekcja Reactive Stripes została stworzona przy użyciu specjalnego szkliwa reaktywnego, które nadaje unikalne wykończenie porcelanie i ceramice. Proces aplikacji kilku kolorów szkliwa na produkty oraz ich wypał w temperaturze około 1100 stopni prowadzi do powstania wyjątkowych wzorów. W rezultacie zastawa Reactive Stripes charakteryzuje się różnorodnymi odcieniami - zarówno jasnymi, jak i ciemnymi - oraz różnicami w kolorze wnętrz i brzegów, co sprawia, że każdy element jest niepowtarzalny i wyjątkowy. Niektóre przedmioty mogą być bardziej błyszczące, inne natomiast matowe, a całość przywodzi na myśl rękodzieło oraz różnorodność natury, gdzie nie ma dwóch identycznych liści czy owoców. Dzięki zastosowaniu szkliw reaktywnych, każdy element wydaje się być efektem pracy rzemieślnika. Dodatkowo, produkty te wykonane są z wysokiej jakości, twardych materiałów, co czyni je wyjątkowo trwałymi i odpornymi na zarysowania. Zachowują piękne szkliwo nawet przy codziennym użytkowaniu, myciu w zmywarce oraz podgrzewaniu w mikrofali.
Parametry produktu
| Materiał | Porcelana |
|---|---|
| Kolor | Niebieski, Granatowy |
| Kształt | Okrągły |
| Liczba sztuk w komplecie | 1 szt. |
| Cechy produktu | Możliwość mycia w zmywarce, Możliwość użycia w mikrofali |
| Pojemność | 850 ml |
| Waga jednostkowa brutto | 0,62 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: altom sp. z o.o. ulica i numer: roosevelta 116a kod pocztowy i miasto: 62-200 gniezno pl |
| Rodzaj produktu | Miska |
| Wymiary (SxWxG) | 15 x 7 x 15 cm |
| Zawartość zestawu | Nie dotyczy |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |