Opis szczegółowy
Lekkka przekąska zawsze pod ręką? Z Sonko to możliwe. Wypróbuj wyjątkowe smaki mini paczuszek wafli kukurydzianych ze słonecznikiem. To wyjątkowa kompozycja o zaskakującym delikatnie słonym smaku. Wafelki nie zawierają glutenu i glutaminianu monosodowego! Są znakomitą opcją na wypad nad jezioro podczas upałów lub na letnie górskie wędrówki. Świetnie sprawdzą się na drugie śniadanie w towarzystwie ulubionego serka lub jogurtu.
Parametry produktu
| Typ | Wafle |
| Smak | naturalny |
| Zawartość netto | 35 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Dla diabetyków | Tak |
| Składniki | Granulat kukurydziany (54,7% mąka kukurydziana, olej rzepakowy, sól), 38% grys kukurydziany, 5% słonecznik |
| Waga jednostkowa brutto | 0,04 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: sonko sp. z o.o. ulica i numer: ryżowa 1 kod pocztowy i miasto: 55-040 bielany wrocławskie pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 242 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 12 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Czy znaki dietetyczne/alergenów znajdują się na opakowaniu? | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 0,6 g |
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 0,2 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,1 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 0,1 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 4,3 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 393 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 23 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1660 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 96 kJ |
| Wielkość porcji | 5,8 g |
| Zawartość białek | 9,8 g |
| Zawartość błonnika | 4 g |
| Zawartość soli | 1,76 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,7 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 5,3 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 0,3 g |
| Cukry | 1 g |
| Zawartość węglowodanów | 74 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 6 szt. |