Opis szczegółowy
Fix Spaghetti po bolońsku to szybki i prosty sposób na przygotowanie aromatycznego sosu do makaronu. Produkt doskonale odzwierciedla klasyczny smak popularnego, włoskiego dania, dzięki czemu w kilka chwil możesz cieszyć się jego domową wersją. W przypadku tradycyjnego spaghetti bolognese najlepiej sprawdzi się mięso mielone wieprzowo-wołowe. Dodatkowo zamiast żółtego sera możesz użyć parmezanu, który nada potrawie prawdziwie włoskiego charakteru.
Parametry produktu
| Typ | Mieszanka przyprawowa, Mieszanki przypraw |
| Przeznaczenie | Przeznaczone do przygotowania dania spaghetti po bolońsku |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 41 g |
| Składniki | Pomidor (40%), cukier, sól, skrobia, mąka pszenna, papryka słodka, cebula, ekstrakt drożdżowy, aromaty, suszony koncentrat z soku buraka czerwonego, oregano, bazylia, czosnek, natka pietruszki, tymianek, pieprz czarny, regulator kwasowości: kwas cytrynowy. produkt może zawierać: zboża zawierające gluten (żyto), jaja, mleko (łącznie z laktozą), soję, gorczycę, seler i orzeszki ziemne. |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 30 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,05 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: prymat sp. z o.o ulica i numer: chlebowa 14 kod pocztowy i miasto: 44-337 jastrzębie - zdrój pl |
| Krótki opis marketingowy | Fix spaghetti po bolońsku kucharek |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 240 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 360 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Żyto i produkty żytnie | Może zawierać |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 296 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1251 kJ |
| Zawartość białek | 10 g |
| Zawartość soli | 11,3 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1,3 g |
| Cukry | 34 g |
| Zawartość węglowodanów | 56 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 4 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera cukier (cukry) i substancję słodzącą |