SOFIN Complete Care & Laundry Perfume - Perfumy do tkanin Pure Pleasure 750 ml X10
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Sofin Perfumy do tkanin Pure Pleasure – pokochaj długotrwałą świeżość tkanin dzięki technologii kapsułek zapachowych! Perfumy zapewniają intensywny i długotrwały zapach. Produkt jest w pełni wegański i nie zawiera mikroplastiku. Testowany dermatologicznie. Sofin - więcej świeżości! Codziennie!
Parametry produktu
| Rodzaj środka | Żel |
|---|---|
| Zastosowanie | Uniwersalny |
| Sposób użycia | Wlej niewielką ilość produktu do przegrody na płyn do płukania tkanin |
| Skład | Składniki < 5 %/ niejonowe środki powierzchniowo czynne ; kompozycje zapachowe (hexamethylindanopyran, tetramethyl acetyloctahydronaphthalenes, amyl salicylate, hexyl cinnamal, amyl cinnamal, alpha-isomethyl ionone, limonene, citrus aurantium peel oil, pogostemon cablin oil, eucalyptus globulus oil, eugenol, linalool); środki konserwujące(phenoxyethanol, sodium benzoate, benzisothiazolinone). |
| Dozowanie | 15-25ml |
| Dodatkowe właściwości | Intensywny i długotrwały zapach |
| Produkt podlega poniższej dyrektywie / RegulationTypeCode | DETERGENTS_SAFETY_REGULATION |
| Towar jest niebezpieczny / DangerousGoodsRegulationCode | ZNA |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Produkt nie wymaga wskazanych ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa |
| Uzupełnij pole tekstowe wymaganymi przez prawo informacjami o bezpieczeństwie | Pl działa szkodliwie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. w razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. chronić przed dziećmi. unikać uwolnienia do środowiska. zawartość/pojemnik usuwać do segregowanych odpadów komunalnych. zawiera benzisothiazolinone, tetramethyl acetyloctahydronaphthalenes, hexyl salicylate. może powodować wystąpienie reakcji alergicznej |
| Waga jednostkowa brutto | 0,81 kg |
| Ilość prań na opakowanie | 50 szt. |
| Objętość jednej miarki detergentu | 15 ml |
| Karta charakterystyki produktu | https://baza.easybase.pl/media/img/original/14/39/5/1439524.pdf |
| Rodzaj zagrożenia podany na etykiecie i/lub w instrukcji użytkowania | H412 działa szkodliwie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki p101 w razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. p102 chronić przed dziećmi p103 – uważnie przeczytać wszystkie instrukcje i zastosować się do nich p273 unikać uwolnienia do środowiska p501 – zawartość/pojemnik usuwać do segregowanych odpadów komunalnych |
| Czy rodzaj zagrożenia jest podany na etykiecie produktu i/lub w instrukcji użytkowania? | Tak |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: dr. miele cosmed group s.a. ulica i numer: wielkopolska 3 kod pocztowy i miasto: 26-600 radom pl |
| Zawartość nominalna | 750 ml |
| Trwałość od otwarcia | 36 mies. |
| Oświadczenia o bezpieczeństwie i zagrożeniach AISE | Przechowywać poza zasięgiem dzieci., Unikać kontaktu z oczami. W razie kontaktu z oczami obficie przemyć oczy wodą., Nie połykać. W razie połknięcia skontaktować się z lekarzem. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 80 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |