Opis szczegółowy
Bloczek z chrzanem i boczkiem to ser o pysznym, intensywnym smaku, który idealnie sprawdzi się na klasycznej kanapce, ale również doda kremowości i wyrazistości niejednej zupie, czy może też być bazą do sosów do wędlin lub mięs.
Parametry produktu
| Rodzaj mleka | Krowie |
| Rodzaj sera | Topiony |
| Smak | Chrzanowy, Pikantny |
| Składniki | Odtłuszczone mleko ser (25%) chrzan (9,5%) masło sole emulgujące: e331, e450, e452 odtłuszczone mleko w proszku białka mleka boczek wędzony (2%) – skład boczku: mięso wieprzowe woda sól stabilizatory: e262i, e451 przeciwutleniacz: e316 glukoza naturalny aromat aromat dymu wędzarniczego substancja konserwująca: e250 aromat regulator kwasowości: kwas cytrynowy sól sól wędzona cukier |
| Zawartość tłuszczu | inny |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 90 g |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 90 dni (dzień) |
| Źródło białka | 1 |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 10 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,09 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: hochland ulica i numer: ul. okrężna 2 kod pocztowy i miasto: 65-530 kaźmierz pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 84 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 164 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 628 kJ |
| Zawartość białek | 9,6 g |
| Zawartość soli | 3,3 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 7,5 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 11 g |
| Cukry | 6,2 g |
| Zawartość węglowodanów | 6,6 g |
Witaminy i składniki mineralne
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
| Zawiera aromaty | Tak |