Roślinna alternatywa sera tartego- posypka 200 g
dodaj do przechowalni
Opis
Wegańska alternatywa sera tartego. Idealna do makaronów. Nie zawiera mleka, soi, glutenu i orzechów.
Warunki przechowywania
Przechowywać w temperaturze od +2 do +6 st. C.
Składniki
woda, modyfikowana skrobia ziemniaczana, tłuszcz roślinny (olej kokosowy 20%), skrobia z tapioki, ekstrakt z oliwek, aromaty, witamina B12.
Produkt nie zawiera glutenu: Tak
Produkt bez laktozy: Tak
Produkt wegetariański: Tak
Produkt wegański: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1199/288 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 20 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 17.6 g |
| Węglowodany | 27 g |
| Cukry | 0 g |
| Białko | 0 g |
| Sól | 2.3 g |