Roślinna alternatywa sera wędzonego- kostka 200 g
dodaj do przechowalni
Opis
Wegańska alternatywa dla sera wędzonego. Idealna do sałatek. Nie zawiera mleka, laktozy, glutenuu i soi.
Warunki przechowywania
Przechowywać w temperaturze od +2 do +6 st. C.
Składniki
woda, tłuszcz roślinny (olej kokosowy 24%), modyfikowana skrobia ziemniaczana, skrobia z tapioki, sól, ekstrakt z oliwek, dym wędzarniczy w płynie 0,22%, aromaty, barwnik: karoten b, witamina B12.
Produkt nie zawiera glutenu: Tak
Produkt bez laktozy: Tak
Produkt wegetariański: Tak
Produkt wegański: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1304/314 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 24 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 21 g |
| Węglowodany | 24 g |
| Cukry | 0 g |
| Błonnik | 1 g |
| Białko | 0 g |
| Sól | 2.4 g |