Opis szczegółowy
Red Bull Energy Drink - jest szczególnie wskazany w okresach wzmożonego
wysiłku fizycznego i psychicznego. Korzystne efekty butelki napoju: zwiększa
wydajność organizmu, zwiększa zdolność koncentracji i szybkość reakcji,
poprawia czujność, poprawia samopoczucie, przyspiesza metabolizm.
Parametry produktu
| Rodzaj | Gazowany |
| Pojemność | 2 l (dm³) |
| Smak | Naturalny (original) |
| Działanie | Energetyzujące, Pobudzające |
| Oznaczenie rodzaju opakowania kaucyjnego | Metalowa puszka do 1 l |
| Składniki | Woda, sacharoza, glukoza, kwas (kwas cytrynowy), dwutlenek węgla, tauryna, (0,4%), regulator kwasowości (węglany sodu, węglan magnezu), kofeina (0,03%), witaminy (niacyna, kwas pantotenowy, b6, b12), aromaty, barwniki (karmel, ryboflawina) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Austria |
| Waga jednostkowa brutto | 2,32 kg |
| Produkt posiada opakowanie kaucyjne zgodnie z ustawowym systemem kaucyjnym | Tak |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: red bull sp.z.o.o. ulica i numer: racławicka 99 kod pocztowy i miasto: 02-634 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 108 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 24 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kcal | 46 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 195 kJ |
| Wielkość porcji | 250 ml |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 11 g |
| Zawartość węglowodanów | 11 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
Witaminy i składniki mineralne
| Kwas pantotenowy (%RWS) | 33 %RWS |
| Niacyna (witamina B3, PP) | 8 mg/100g |
| Niacyna (%RWS) | 50 %RWS |
| Witamina B12 | 2 μg/100g |
| Pirydoksyna (witamina B6) | 2 mg/100g |
| Witamina B6 (%RWS) | 143 %RWS |