Quinoa biała BIO 250 g
dodaj do przechowalni
0
Opis
Naturalne źródło pełnowartościowego białka, żelaza i magnezu, cenione za lekkostrawność i delikatny, orzechowy smak. Wspiera prawidłowe funkcjonowanie organizmu i stanowi doskonałą alternatywę dla kasz, ryżu czy makaronu. Idealna do sałatek, dań głównych i deserów.
Warunki przechowywania
przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Składniki
quinoa biała (komosa ryżowa)* 100%. * z upraw ekologicznie kontrolowanych.
Informacje o produkcie
Marka: EKOLOGIKO
Kraj pochodzenia: PERU
Masa brutto: 0,275 kg
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1607 kJ / 384 kcal kJ/kcal |
| Tłuszcz | 5.9 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1 g |
| Węglowodany | 57.5 g |
| Cukry | 6.7 g |
| Błonnik | 8.2 g |
| Białko | 13.8 g |
| Sól | 0 g |