Opis szczegółowy
chrupki pszenno-ziemniaczane o smaku pieczonego mięsa
Parametry produktu
| Typ | Chrupki |
| Smak | Żeberka |
| Zawartość netto | 100 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Mąka pszenna (39 %), skrobia ziemniaczana (29 %), oleje roślinne (słonecznikowy, rzepakowy w zmiennych proporcjach) (23 %), cukier, sól, dekstroza, czosnek w proszku, mięso wieprzowe w proszku, pomidor w proszku, chlorek amonu, rozmaryn, biały pieprz, chilli w proszku, aromat, ekstrakt drożdżowy, substancja spulchniająca: wodorowęglan sodu; barwniki: węgiel roślinny, kwas karminowy, karmel amoniakalny, ekstrakt z papryki; kwas: kwas cytrynowy; przeciwutleniacz: mieszanina tokoferoli |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,1 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: lorenz p.s.a. ulica i numer: poznań, ul.przemysłowa 3 6 kod pocztowy i miasto: 61-579 poznań pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 48 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 168 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
| Sposób obróbki produktu | Smażenie |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 480 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2008 kJ |
| Wielkość porcji | 30 g |
| Zawartość białek | 5,2 g |
| Zawartość błonnika | 1,4 g |
| Zawartość soli | 1,9 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 24 g |
| Cukry | 4,9 g |
| Zawartość węglowodanów | 60 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
| Zawiera barwniki | Tak |