Puzzle Maxi 24 mix Trefl
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Puzzle stworzone specjalnie z myślą o dzieciach powyżej 3. Roku życia. Układankę tworzą 24 bardzo duże puzzlowe elementy, dzięki czemu młodsze dzieci poradzą sobie z samodzielnym ułożeniem obrazka. Po ułożeniu powstaje piękny obrazek w rozmiarze maxi. Zabawa rozwija zdolności manualne, spostrzegawczość i daje radość samodzielnego tworzenia. Dużym atutem jest piękna grafika z bohaterami ulubionych bajek.
Parametry produktu
| Typ | |
|---|---|
| Liczba elementów | 24 szt. |
| Wymiary obrazka po ułożeniu (SxWxG) | 60 x 40 x 0,1 cm |
| Dla dzieci w wieku od | 3 lata |
| Wymiary elementu (SxWxG) | 10 x 10 x 0,1 cm |
| Użyte materiały | Papier |
| Wyprodukowano na terenie UE | Tak |
| Waga jednostkowa brutto | 0,74 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Trefl S.A. Ulica i numer: Kontenerowa 25 Kod pocztowy i miasto: 81-155 Gdynia PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 32 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |