Puzzle 3w1 mix Trefl
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Potrójna radość układania! Puzzle 3w1 to trzy układanki różnej wielkości z bohaterami dobrze znanych bajek. Zestaw doskonale spełnia oczekiwania rodzeństwa - każdy ułoży swój ulubiony obrazek nawet w tym samym czasie. Zróżnicowana liczba elementów (50, 36, 20) pozwala na zabawę zarówno młodszym, jak i nieco starszym dzieciom. Dodatkowym urozmaiceniem zabawy może być układanie na czas, porównywanie obrazków, szukanie różnic i podobieństw.
Parametry produktu
| Typ | |
|---|---|
| Liczba elementów | 106 szt. |
| Wymiary obrazka po ułożeniu (SxWxG) | 20 x 19,5 x 0,1 cm |
| Dla dzieci w wieku od | 3 lata |
| Wymiary elementu (SxWxG) | 1,8 x 1,6 x 0,1 cm |
| Użyte materiały | Papier |
| Wyprodukowano na terenie UE | Tak |
| Waga jednostkowa brutto | 0,46 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Trefl S.A. Ulica i numer: Kontenerowa 25 Kod pocztowy i miasto: 81-155 Gdynia PL |
| Krótki opis marketingowy | Trzy układanki o liczbie elementów: 20, 36 i 50. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 30 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |