Putka chałka 300 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Typ | Chałka |
|---|---|
| Składniki | mąka PSZENNA, cukier, woda, olej rzepakowy, JAJA, drożdże, MLEKO w proszku, margaryna (olej rzepakowy, woda, sól, regulator kwasowości: kwas cytrynowy), sól, aromat waniliowy, barwnik: karoteny |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 300 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,3 kg |
| Producent: | PUTKA Sp. z o.o.Ulica i numer: Sadowa 36Kod pocztowy i miasto: 05-850 Jawczyce PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 60 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 4 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 0,8 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,3 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 5 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 27 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 339 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 152 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1423 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 640 kJ |
| Wielkość porcji | 45 g |
| Zawartość białek | 8,8 g |
| Zawartość soli | 0,7 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2,8 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 4 %RWS |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 1,3 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 3 g |
| Cukry | 11 g |
| Zawartość węglowodanów | 59 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 8 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 8 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 5 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 6 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 6 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 10 %RWS |
Inne informacje
| Zawiera barwniki | Tak |
|---|