Przysmak w konserwie 325 g jbb
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Rodzaj | Produkt blokowy |
|---|---|
| Gatunek mięsa | Kurczak, Wieprzowina |
| Typ | Paczkowany |
| Metoda wytwarzania | Parzone |
| Klasa trwałości produktu | Nietrwały |
| Stopień rozdrobnienia | Średnio rozdrobnione |
| Składniki | Składniki: mięso wieprzowe (40%), woda, mięso oddzielone mechanicznie z kurczaka (15%), tłuszcz wieprzowy, żelatyna wieprzowa, sól, regulatory kwasowości: octany potasu, mleczan potasu; glukoza, koncentrat białka sojowego, białko wieprzowe, wzmacniacze smaku: glutaminian monosodowy, 5'-rybonukleotydy disodowe; maltodekstryna, stabilizatory: difosforany, trifosforany; laktoza z mleka, aromaty (zawierają mleko), substancje zagęszczające: karagen, guma konjac; skrobia ziemniaczana, przeciwutleniacz: askorbinian sodu; substancja konserwująca: azotyn sodu. produkt może zawierać: zboża zawierające gluten (pszenny, owsiany), jaja, seler i gorczycę. wartość odżywcza w 100 g produktu: wartość energetyczna 870 kj/210 kcal, tłuszcz 18 g, w tym kwasy tłuszczowe nasycone 6,3 g, węglowodany 1,6 g, w tym cukry 0,9 g, białko 10 g, sól 2,1 g. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 320 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,33 kg |
| Producent: | zakład przetwórstwa mięsnego "jbb" import-eksport józef bałdyga ulica i numer: kościelna 25 kod pocztowy i miasto: 07-437 łyse pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 84 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Może zawierać |
| Owies i produkty owsiane | Może zawierać |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 10 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 2 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 0,9 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 1,6 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 210 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 210 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 870 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 870 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 10 g |
| Zawartość soli | 2,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 6,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 18 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 6,3 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 18 g |
| Cukry | 0,9 g |
| Zawartość węglowodanów | 1,6 g |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Tak |
| Osłonka niejadalna | Tak |
| Zawiera fosforany | Tak |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E261 Octan potasu, E326 Mleczan potasu, E330 Kwas cytrynowy, E621 Glutaminian monosodowy, E635 5’rybonukleotyd disodowy, E450 Difosforany, E451 Trifosforany, E407 Karagen, E301 Askorbinian sodu, E250 Azotyn sodu |
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Regulator kwasowości, Wzmacniacz smaku, Stabilizator, Substancja zagęszczająca, Przeciwutleniacz, Substancja konserwująca |
| Zawiera tłuszcze utwardzone (trans) | Nie |
| Zawiera aromaty | Tak |
| Zawiera antybiotyki | Nie |
| Zawiera olej palmowy | Nie |
| Plant based - produkt bazujący na składnikach roślinnych | Nie |