Przyprawa do mięs Knorr Delikat 600 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Typ | Mieszanki przypraw |
|---|---|
| Rodzaj przyprawy | Cebula, Czosnek, Gałka muszkatołowa, Majeranek, Oregano, Papryka ostra, Papryka słodka, Pieprz czarny, Pietruszka, Rozmaryn, Tymianek |
| Przeznaczenie | Mieszanka przypraw do mięs (kurczak, wieprzowina lub wołowina) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Węgry |
| Zawartość netto | 600 g |
| Składniki | sól, wzmacniacz smaku (glutaminian monosodowy), mąka PSZENNA semolina, papryka 8% (w tym papryka ostra), mąka PSZENNA, cebula (3%), aromaty, tłuszcz palmowy, zioła (natka pietruszki, rozmaryn, oregano, tymianek, majeranek), ekstrakt drożdżowy, czosnek mielony, barwnik (karmel amoniakalny), skrobia, pieprz czarny mielony, gałka muszkatołowa. |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,69 kg |
| RSPO - Data ważności licencji lub certyfikatu | 2025-09-20 |
| RSPO - Numer licencji lub certyfikatu | CU-RSPO SCC-818616 |
| RSPO - The Roundtable on Sustainable Palm Oil | 1 |
| Producent: | diversey polska sp. z o.o. ulica i numer: giełdowa 1 kod pocztowy i miasto: 01-211 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 80 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Przechowywać w suchym, chłodnym i zaciemnionym miejscu. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | - Mięso posyp równomiernie przyprawą w ilości według uznania. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 229 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 938 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 19 g |
| Zawartość soli | 34,4 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 3,9 g |
| Cukry | 3,8 g |
| Zawartość węglowodanów | 28 g |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Tak |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Tak |
| Zawiera chininę | Nie |