Przyprawa do drobiu Knorr Delikat 600 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Typ | Mieszanki przypraw |
|---|---|
| Rodzaj przyprawy | Cebula, Curry, Czosnek, Gorczyca, Kardamon, Kminek, Kolendra, Koperek, Kozieradka, Kurkuma, Liść laurowy, Majeranek, Papryka słodka, Pieprz czarny, Pietruszka, Sól, Tymianek |
| Przeznaczenie | mieszanka przypraw do drobiu |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Węgry |
| Zawartość netto | 600 g |
| Składniki | sól, papryka słodka mielona (16%), wzmacniacz smaku (glutaminian monosodowy), maltodekstryna, cebula (6,2%), mąka PSZENNA, czosnek, majeranek, SELER mielony, pieprz czarny, przyprawa curry (kolendra, kurkuma, nasiona kopru, kmin, pieprz czarny, nasiona kozieradki, pieprz cayenne, kardamon, GORCZYCA mielona), tymianek, ekstrakt drożdżowy, natka pietruszki, liść laurowy, syrop karmelowy. |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,69 kg |
| Bez dodatku cukrów | 1 |
| Producent: | diversey polska sp. z o.o. ulica i numer: giełdowa 1 kod pocztowy i miasto: 01-211 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 80 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Tak |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Tak |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Przechowywać w suchym, chłodnym i zaciemnionym miejscu. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | - Mięso posyp równomiernie przyprawą w ilości według uznania. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 200 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 850 kJ |
| Wielkość porcji | 145 g |
| Zawartość białek | 13 g |
| Zawartość soli | 36 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 4 g |
| Cukry | 7 g |
| Zawartość węglowodanów | 25 g |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Tak |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |