Opis szczegółowy
Warzywa z grilla Prymat to specjalnie opracowana kompozycja przypraw, ziół i suszonych warzyw zawierająca m.in. słodką i ostrą paprykę, chili, czosnek, oregano, nasiona kolendry, natkę pietruszki, gorczycę białą, liść selera, tymianek, pomidor, imbir i kurkumę.
Mieszanka wspaniale podkreśla smak warzyw z rusztu: cukinii, bakłażana, papryki, pomidorków koktajlowych, kukurydzy, szparagów czy młodych ziemniaczków. Znakomicie sprawdzi się też podczas grillowania grzybów takich jak: pieczarki czy boczniaki.
Parametry produktu
| Typ | Mieszanki przypraw |
| Przeznaczenie | Warzywa grillowane |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 30 g |
| Składniki | Sól, czosnek, cebula, papryka słodka, nasiona kolendry, natka pietruszki, kminek, tymianek, oregano, imbir, kurkuma, pomidor, liść selera, gorczyca biała, papryka ostra, chili, olej rzepakowy. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,03 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: prymat sp. z o.o ulica i numer: chlebowa 14 kod pocztowy i miasto: 44-337 jastrzębie - zdrój pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 380 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 36 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Tak |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Tak |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w ciemnym i chłodnym miejscu, przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 181 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 758 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 8,2 g |
| Zawartość soli | 45,6 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 3,3 g |
| Cukry | 9,1 g |
| Zawartość węglowodanów | 24 g |