Opis szczegółowy
Marynata w płynie szlachecka Prymat to wygodny sposób na wzbogacenie smaku i aromatu potraw mięsnych, dzięki płynnej konsystencji marynowanie staje się wyjątkowo proste. Marynata w płynie szlachecka Prymat to oryginalna kompozycja szlachetnych ziół i pachnących przypraw. Inspirowana jest staropolską tradycją kulinarną. Sprawia, że mięso uzyskuje wyjątkowy smak i aromat , szlacheckiego mięsiwa, pozostając jednocześnie kruche i soczyste.
Parametry produktu
| Typ | Marynata |
| Rodzaj przyprawy | Anyż |
| Przeznaczenie | Mięsa i warzywa |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 66 ml |
| Składniki | Woda, sól, papryka słodka wędzona, cebula suszona, gorczyca biała, czosnek suszony (1,4%), majeranek suszony (1,1%), papryka słodka, kurkuma, natka pietruszki suszona, regulator kwasowości: kwas cytrynowy; substancja zagęszczająca: guma ksantanowa; substancje konserwujące: benzoesan sodu, sorbinian potasu. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,08 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: prymat sp. z o.o ulica i numer: chlebowa 14 kod pocztowy i miasto: 44-337 jastrzębie - zdrój pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 288 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 24 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Tak |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w ciemnym i chłodnym miejscu, przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kcal | 56 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 234 kJ |
| Wielkość porcji | 66 ml |
| Zawartość białek | 2,4 g |
| Zawartość soli | 11,9 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1,8 g |
| Cukry | 1,7 g |
| Zawartość węglowodanów | 5,2 g |