Przedłużacz 1x Z/U 10m IP44 czarny
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Przedłużacz jednogniazdowy z uziemieniem PSK-1010-2 dł. 10m, klasa wodoodporności IP 44, izolacja OMY w kolorze czarnym
Parametry produktu
| Liczba gniazd | 1 |
|---|---|
| Długość przewodu | 10 m |
| Prąd znamionowy | 10 A |
| Wymiary (SxWxG) | 15 x 7 x 11 cm |
| Waga jednostkowa brutto | 0,75 kg |
| Średnica przewodu | 1 mm |
| Uziemienie | Tak |
| Bezpiecznik termiczny | Nie |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: PPHU ELGOTECH Jerzy Znamirowski Ulica i numer: ul. Józefa Jedynaka 2 Kod pocztowy i miasto: 32-020 Wieliczka PL |
| Napięcie znamionowe | 230 V |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |