Przedłużacz uniwersalny 10m 3x1mm2 biały
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Przedłużacz z jednym gniazdem z uziemieniem o długości 10m, przekrój przewodu 3x1mm2
Parametry produktu
| Liczba gniazd | 1 |
|---|---|
| Długość przewodu | 10 m |
| Prąd znamionowy | 10 A |
| Wymiary (SxWxG) | 26 x 20 x 5 cm |
| Wyposażenie | Uziemienie |
| Kategoria transportowa wg ADR | Nie dotyczy |
| Grupa pakowania wg ADR | Nie dotyczy |
| Waga jednostkowa brutto | 0,89 kg |
| Średnica przewodu | 1 mm |
| Uziemienie | Tak |
| Bezpiecznik termiczny | Nie |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: elhurt sp. z o.o. ulica i numer: modlińska 379 kod pocztowy i miasto: 03-151 warszawa pl |
| Krótki opis marketingowy | Przedłużacz z jednym gniazdem z uziemieniem o długości 10m, przekrój przewodu 3x1mm2 |
| Napięcie znamionowe | 230 V |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |