Pro-Activ 225 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Rodzaj | Margaryna |
|---|---|
| Typ produktu | |
| Przeznaczenie | do smarowania |
| Składniki | woda, oleje roślinne (rzepakowy, słonecznikowy, lniany), estry steroli roślinnych 9%, tłuszcz kokosowy, sól (0,2%), emulgator: lecytyna, aromaty, witaminy A i D. |
| Zawartość tłuszczu | 35 % |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 225 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,24 kg |
| Produkt bez laktozy | 1 |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Certyfikat Vegetarian | 1 |
| Producent: | Upfield Polska Sp. z o.o.Ulica i numer: ul. Żwirki i Wigury 14Kod pocztowy i miasto: 02-092 Warszawa PL |
| Produkt wegański | 1 |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 261 op. zb. (DU) |
| Termin minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 133 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 314 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1294 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | <0,5 |
| Zawartość soli | 0,2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 7,6 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 35 g |
| Cukry | <0,5 |
| Zawartość węglowodanów | <0,5 |
Witaminy
| Witamina A | 800 μg/100g |
|---|---|
| Witamina D (%RWS) | 150 %RWS |
| Witamina D | 7,5 μg/100g |