Benecol Classic Margaryna roślinna z dodatkiem stanoli roślinnych 225 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Typ produktu | O obniżonej zawartości tłuszczu |
|---|---|
| Przeznaczenie | do smarowania pieczywa |
| Składniki | Woda, olej rzepakowy, estry stanoli roślinnych (stanole roślinne 6,6 g/100 g), tłuszcz roślinny (palmowy), skrobia modyfikowana, sól (0,3%), serwatka w proszku (z mleka), emulgatory (mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych, lecytyna sojowa), aromaty , regulator kwasowości (kwas cytrynowy), substancja konserwująca (sorbinian potasu), barwnik (karoteny), witamina a , witamina d3. |
| Zawartość tłuszczu | 35 % |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Belgia |
| Zawartość netto | 225 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Finlandia |
| Temperatura przechowywania min - max | 4 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,24 kg |
| Źródło kwasów tłuszczowych omega-3 | 1 |
| RSPO - Data ważności licencji lub certyfikatu | 2025-12-19 |
| RSPO - Numer licencji lub certyfikatu | 4-0049-09-000-00 |
| RSPO - The Roundtable on Sustainable Palm Oil | 1 |
| Producent: | raisio sp. z o. o. ulica i numer: ul. puławska 303 kod pocztowy i miasto: 02-785 warszawa pl |
| Niska zawartość tłuszczów nasyconych | 1 |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 234 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 0 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,03 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe wielonienasycone) | 0,9 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 0 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | <0,5 |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 326 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 33 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1343 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 134 kJ |
| Wielkość porcji | 10 g |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0,3 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 5,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 35 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe jednonienasycone) | 2,1 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0,5 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 3,5 g |
| Cukry | <0,5 |
| Zawartość węglowodanów | 2,7 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 22 szt. |
Witaminy
| Witamina E (%RWS) | 40 %RWS |
|---|---|
| Witamina A | 900 μg/100g |
| Witamina D (%RWS) | 150 %RWS |
| Witamina E | 4,8 mg/100g |
| Witamina D | 7,5 μg/100g |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|---|
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Tak |
| Zawiera barwniki | Tak |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawartość | 6,6 g/100g |
| Zawiera siarczyny | Nie |