Rozdrobnione płatki ziemniaczane, olej słonecznikowy, mąka pszenna, mąka kukurydziana, mąka ryżowa, przyprawa o smaku paprykowym {bułka tarta {pszenica}, mąka pszenna, drożdże w proszku, glukoza, cukier, wzmacniacze smaku {glutaminian monosodowy, guanylan disodowy, inozynian disodowy}, papryka w proszku, cebula w proszku, aromaty, aromaty dymu wędzarniczego, czosnek w proszku, barwnik {ekstrakt papryki}, kwas {kwas cytrynowy}), maltodekstryna, emulgator (E471), sól, barwnik (annato norbiksyna).
Parametry
| Typ | Chipsy |
|---|
| Smak | Paprykowy |
|---|
| Zawartość netto | 165 g |
|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
|---|
| Składniki | Rozdrobnione płatki ziemniaczane, olej słonecznikowy, mąka pszenna, mąka kukurydziana, mąka ryżowa, przyprawa o smaku paprykowym {bułka tarta {pszenica}, glukoza, drożdże w proszku, cukier, papryka w proszku, wzmacniacze smaku {glutaminian monosodowy, guanylan disodowy, inozynian disodowy}, cebula w proszku, sól, aromaty, maltodeksyryna, słodka serwatka w proszku (mleko), czosnek w proszku, aromat dymu wendzarnianego, barwnik (ekstrakt z papryki), kwas (kwas cytrynowy), maltedeksytryna, emulgator (e471), sół, barwnik (anaato norbiksyna) |
|---|
| Waga jednostkowa brutto | 0,21 kg |
|---|
| Producent: | patrycja świątek ulica i numer: chorzowska 150 kod pocztowy i miasto: 40-101 katowice pl |
|---|
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 48 op. zb. (DU) |
|---|
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
|---|
| Seler i produkty pochodne | Nie |
|---|
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
|---|
| Soja i produkty pochodne | Nie |
|---|
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
|---|
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
|---|
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
|---|
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
|---|
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
|---|
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
|---|
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
|---|
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
|---|
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
|---|
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 2 g |
|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 1,2 g |
|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,36 g |
|---|
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 0,9 g |
|---|
| Zawartość węglowodanów w porcji | 17 g |
|---|
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|
| Wartość energetyczna kcal | 519 kcal |
|---|
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 156 kcal |
|---|
| Wartość energetyczna kJ | 2167 kJ |
|---|
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 650 kJ |
|---|
| Wielkość porcji | 30 g |
|---|
| Zawartość białek | 6,5 g |
|---|
| Zawartość soli | 1,2 g |
|---|
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2,7 g |
|---|
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 29 g |
|---|
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0,8 g |
|---|
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 8,7 g |
|---|
| Cukry | 3,1 g |
|---|
| Zawartość węglowodanów | 56 g |
|---|
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 8 %RWS |
|---|
| Zawartość białek (ogólnie) | 4 %RWS |
|---|
| Zawartość soli (ogólnie) | 6 %RWS |
|---|
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 4 %RWS |
|---|
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 1 %RWS |
|---|
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 7 %RWS |
|---|