Pringles Cheesy Cheese 165 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Typ | Chipsy |
|---|---|
| Smak | Serowe |
| Zawartość netto | 160 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Rozdrobnione płatki ziemniaczane, olej słonecznikowy, mąka pszenna, mąka kukurydziana, mąka ryżowa, przyprawa o smaku serowym (maltodekstryna, modyfikowana skrobia kukurydziana, sól, ser w proszku {mleko}, wzmacniacze smaku {glutaminian monosodowy, guanylan disodowy, inozynian disodowy}, przyprawy, ekstrakt z drożdży, glukoza, aromaty {mleko}, kwasy {kwas jabłkowy, kwas mlekowy}, olej słonecznikowy, barwnik {ekstrakt z papryki}), maltodekstryna, emulgator (E471), sól, barwnik (annato norbiksyna). |
| Waga jednostkowa brutto | 0,21 kg |
| Producent: | patrycja świątek ulica i numer: chorzowska 150 kod pocztowy i miasto: 40-101 katowice pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 48 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 1,9 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 1,1 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,45 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 0,5 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 17 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 526 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 158 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2195 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 659 kJ |
| Wielkość porcji | 30 g |
| Zawartość białek | 6,2 g |
| Zawartość soli | 1,5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2,9 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 30 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0,9 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 9 g |
| Cukry | 1,7 g |
| Zawartość węglowodanów | 56 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 8 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 4 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 8 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 5 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 1 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 7 %RWS |
Inne informacje
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E471 Mono i diglicerydy kwasów tłuszczowych |
|---|---|
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Emulgator |