Opis szczegółowy
Kakaowy wafel przekładany kremem o smaku caffe latte oblany białą polewą.
Parametry produktu
| Rodzaj/smak | Kawowy |
| Zawartość netto | 40 g |
| Składniki | Cukier, oleje roślinne (palmowy, shea), mąka pszenna, preparat serwatkowy w proszku (z mleka), odtłuszczone mleko w proszku, kakao w proszku (1,7%), o obniżonej zawartości tłuszczu* **, maltodekstryna, tłuszcz mleczny, substancje spulchniające (węglany amonu, węglany sodu), emulgatory (lecytyny, e476), aromat , sól. może zawierać: orzechy ziemne, orzechy i soję. *certyfikowane rainforest alliance. dowiedz się więcej na ra.org. **spoza polski. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,04 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: nestle polska s.a ulica i numer: domaniewska 32 kod pocztowy i miasto: 02-672 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 192 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | chronić przed światłem, przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 1,9 g |
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | <0,5 |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,12 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 18 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 24,4 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 538 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 215 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2249 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 900 kJ |
| Wielkość porcji | 40 g |
| Zawartość białek | 4,7 g |
| Zawartość soli | 0,3 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 15,7 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 30,2 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 6,3 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 12,1 g |
| Cukry | 45 g |
| Zawartość węglowodanów | 61,1 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 11 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 4 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 2 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 32 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 20 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 9 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E476 Polirycynooleinian |
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Emulgator |
| Zawiera aromaty | Tak |
| Zawiera olej palmowy | Tak |