Grześki Na Krawędzi dark brown 40 g
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Grześki Na Krawędzi
Parametry produktu
| Rodzaj/smak | Kakaowy |
|---|---|
| Zawartość netto | 40 g |
| Składniki | Tłuszcz palmowy, mąka pszenna, mleko w proszku odtłuszczone, cukier, czekolada mleczna 12% [cukier, tłuszcz kakaowy, mleko w proszku pełne, miazga kakaowa, tłuszcze roślinne (palmowy, shea) w zmiennych proporcjach, serwatka w proszku (z mleka), emulgatory: lecytyny (z soi), e 476; aromat], kakao o obniżonej zawartości tłuszczu 4,7%, skrobia, emulgator: lecytyny (z soi); substancje spulchniające węglany sodu, węglany amonu sól, orzechy laskowe, orzeszki arachidowe, serwatka w proszku (z mleka), aromat. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,04 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: colian ulica i numer: zdrojowa 1 kod pocztowy i miasto: 62-860 opatówek pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 252 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 270 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Tak |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 5 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,13 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 13 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 21 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 542 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 217 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2265 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 906 kJ |
| Wielkość porcji | 40 g |
| Zawartość białek | 12 g |
| Zawartość soli | 0,33 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 19 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 31 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 7,5 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 12 g |
| Cukry | 34 g |
| Zawartość węglowodanów | 51 g |