Praliny mix 105g Sorini Praliny z mlecznej czekolady nadziewane kremem z orzechów laskowych (49%) i zbożami , Praliny z białej czekolady nadziewane kremem mlecznym (49%) i zbożami
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
PRALINY MIX: LOVE ME ; KISS ME
Parametry produktu
| Zawartość netto | 105 g |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Podleganie produktu pod EUDR | PODLEGA EUDR - Tak, produkt zawiera lub był wytworzony przy użyciu towarów odnośnych |
| EUDR - rodzaj towaru odnośnego wg podanego kodu CN (tylko informacyjnie) | Kakao |
| Składniki | Love me - praliny z mlecznej czekolady nadziewane kremem z orzechów laskowych (49%) i zbożami masa kakaowa minimum 29% składniki: cukier, tłuszcze roślinne (olej kokosowy, olej z ziaren palmowych, olej palmowy), tłuszcz kakaowy, pełne mleko w proszku, miazga kakaowa, serwatka w proszku (z mleka), zboża (mąka kukurydziana, mąka ryżowa, mąka pszenna, cukier, kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu, ekstrakt słodu jęczmiennego, sól) 4%, orzechy laskowe (2%), kakao w proszku o niskiej zawartości tłuszczu, odtłuszczone mleko w proszku, emulgator: lecytyny (z soi), aromaty. oprócz tłuszczu kakaowego zawiera tłuszcze roślinne. może zawierać inne orzechy. kiss me - praliny z białej czekolady nadziewane kremem mlecznym (49%) i zbożami masa kakaowa minimum 26% składniki: cukier, tłuszcze roślinne (olej kokosowy, olej z ziaren palmowych, olej palmowy), tłuszcz kakaowy, pełne mleko w proszku (7,5%), serwatka w proszku (z mleka), zboża (mąka kukurydziana, mąka ryżowa, mąka pszenna, cukier, kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu, ekstrakt słodu jęczmiennego, sól) 4%, odtłuszczone mleko w proszku (3,2%) emulgator: lecytyny (z soi), aromaty. oprócz tłuszczu kakaowego zawiera tłuszcze roślinne. może zawierać orzechy. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,12 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: rakpol - dystrybucja s p. z o.o. ulica i numer: przemysłowa 1 kod pocztowy i miasto: 62-067 rakoniewice pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 96 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 180 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 552 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2306 kJ |
| Zawartość białek | 4,2 g |
| Zawartość błonnika | 0,1 g |
| Zawartość soli | 0,3 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 22,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 32,2 g |
| Cukry | 58,1 g |
| Zawartość węglowodanów | 61,3 g |