Opis szczegółowy
Twój codzienny rytuał picia wody filtrowanej może nabierać nowego smaku! Wystarczy dodać syrop od Dafi PushAir, aby skomponować pyszny napój gazowany, który rozpali Twoje kubki smakowe.
Parametry produktu
| Pojemność | 500 ml |
| Typ produktu | Syrop |
| Smak | Grapefruitowy |
| Składniki | Sok jabłkowy z zagęszczonego soku jabłkowego (60 %), woda, sok z zagęszczonego soku z czerwonego grejpfruta (10 %), regulatory kwasowości: kwas jabłkowy, cytryniany sodu, substancje słodzące: sukraloza, acesulfam k, koncentrat soku z czarnej marchwi, aromat, stabilizator: guma ksantanowa, substancje konserwujące: sorbinian potasu, benzoesan sodu, przeciwutleniacz: kwas askorbinowy. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,65 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: formaster s.a ulica i numer: fabryczna 24 kod pocztowy i miasto: 25-818 kielce pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 105 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 12 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 0 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 0,8 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 0,9 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kcal | 2 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 6 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 10 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 26 kJ |
| Wielkość porcji | 250 ml |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 0,3 g |
| Zawartość węglowodanów | 0,4 g |