Popping Bubble Tea Mango 330 ml
dodaj do przechowalni
0
Opis
Bubble Bob Mango Joy o smaku mango to napój, który zachwyca swoją egzotyczną świeżością i energią. Wyróżnia się unikalnym składem: 61% herbaty, 20% soku mango i 12% pękających kuleczek, które zapewniają niezapomniane doznania smakowe. Idealny dla młodych, pełnych życia konsumentów, Bubble Bob to sposób na orzeźwienie w zupełnie nowej formie
Warunki przechowywania
Przechowywać w chłodnym. suchym i zacienionym miejscu.
Składniki
Czarna herbata parzona na gorąco (woda, czarna herbata), (60,78%), sok z mango (20%), pękające kuleczki popping boba (woda, cukier, substancja żelująca, alginian sodu, regulatory kwasowości: kwas cytrynowy, kwas jabłkowy, substancja zagęszczająca: guma ksantanowa, substancja wiążąca: mleczan wapnia, aromat) (12%), cukier, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, przeciwutleniacz: kwas askorbinowy, stabilizator: guma gellan, aromaty.
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 153/36 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Węglowodany | 9 g |
| Cukry | 8.7 g |
| Błonnik | 0 g |
| Białko | 0 g |
| Sól | 0.004 g |