Opis szczegółowy
Pomorzanka Puzzle Praliny z czekolady mlecznej z nadzieniem mlecznym 120g
Parametry produktu
| Smak | mleczny, kakaowy |
| Dodatki | Z nadzieniem |
| Zawartość netto | 120 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,24 kg |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Praliny z czekolady mlecznej z nadzieniem (50 %) mlecznym. składniki: cukier, mleko w proszku pełne 16,2 %, tłuszcz palmowy, mleko w proszku odtłuszczone 11 %, tłuszcz kakaowy, miazga kakaowa, serwatka w proszku (z mleka), emulgatory [lecytyny (z soi), polirycynooleinian poliglicerolu], ekstrakt z wanilii, pasta orzechowa (orzechy laskowe, orzeszki arachidowe). czekolada mleczna: masa kakaowa minimum 30 %, masa mleczna minimum 18 %. może zawierać inne orzechy, jaja i zboża zawierające gluten. |
| Temperatura przechowywania min - max | 12 - 18 °C |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: millano sp. z o.o. s.k.a. ulica i numer: wysogotowska 15 kod pocztowy i miasto: 62-081 przeźmierowo pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 80 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 12 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Tak |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Tak |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Może zawierać |
| Migdały i produkty z migdałami | Może zawierać |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Może zawierać |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Może zawierać |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Może zawierać |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Może zawierać |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Może zawierać |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 549 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2290 kJ |
| Zawartość białek | 8,8 g |
| Zawartość soli | 0,33 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 19 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 33 g |
| Cukry | 53 g |
| Zawartość węglowodanów | 54 g |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera syrop glukozowy lub glukozowo-fruktozowy |
| Zawiera aromaty | Tak |
| Zawiera olej palmowy | Tak |