Opis szczegółowy
Chrupkie z zewnątrz, miękkie w środku i w kształcie kostki to zaskakująca nowość w świecie słodkości. Zero nudy, fun’u max. To Chupa Chups MADS. Owocowy żelek o smaku owocowym w chrupiącej, kwaśnej posypce w wygodnej saszetce 45g.
Parametry produktu
| Rodzaj | Z posypką |
| Smak | Owocowy |
| Zawartość netto | 45 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 375 dni (dzień) |
| Składniki | Dekstroza, cukier, syrop glukozowy, kwasy (kwas jabłkowy, kwas cytrynowy), skrobia, żelatyna, substancja żelująca (guma arabska), stabilizator (sorbitole), aromaty, barwniki (kurkumina, karoteny, karmin, błękit brylantowy fcf), substancja glazurująca (wosk pszczeli). |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,05 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: perfetti van melle polska sp. z o.o. ulica i numer: krakowiaków 50 kod pocztowy i miasto: 02-255 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 512 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 0 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 1,9 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 2,2 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 332 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 9 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1410 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 38 kJ |
| Wielkość porcji | 2,7 g |
| Zawartość białek | 1,9 g |
| Zawartość soli | 0,02 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 69 g |
| Zawartość węglowodanów | 80 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 17 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera syrop glukozowy lub glukozowo-fruktozowy, zawiera cukier (cukry) i substancję słodzącą |
| Zawiera barwniki | Tak |
| Dodatkowe informacje na temat produktu | Zawiera sztuczne aromaty |
| Zawiera aromaty | Tak |