Opis szczegółowy
Mozzarella ma charakterystyczny biały kolor ,miękką , gładką strukturę oraz delikatny smak. Charakterystyczna dla tego sera jest duża ciągliwość po roztopieniu. Zwykle spożywana jest jako przekąska, ale także doskonale sprawdza się w sałatkach oraz jako składnik potraw na gorąco, np. Pizza, lazania, zapiekanki itp.
Parametry produktu
| Rodzaj mleka | Krowie |
| Gatunek sera | Mozzarella |
| Forma | Blok |
| Smak | |
| Składniki | Mleko pasteryzowane, sól, podpuszczka mikrobiologiczna, kultury bakterii kwasu mlekowego |
| Zawartość tłuszczu | Półtłusty (sery podpuszczkowe) (zaw. tłuszczu 20%) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 2,8 kg |
| Produkt zmiennowagowy | Tak |
| Waga szacunkowa | 2,7 - 2,8 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: polmlek raciąż sp. z o.o. ulica i numer: zawoda 48 kod pocztowy i miasto: 09-140 raciąż pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 48 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 294 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1223 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 26 g |
| Zawartość soli | 1,25 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 13 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 20 g |
| Cukry | 1 g |
| Zawartość węglowodanów | 2,4 g |