Poduszka Blommenslyst 70x80 cm
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
surowce, motywy zaczerpnięte z natury i tradycji, to elementy, które
umiejętnie połączone tworzą styl rustykalny. Ciepła i przytulna atmosfera wnętrz
urządzonych w tej konwencji zdobywa coraz więcej entuzjastów. Wychodząc
naprzeciw aktualnym trendom projektanci marki Wendre stworzyli linię
poduszek i kołder wpisującą się w klimat rustykalnych wnętrz, jednocześnie
tworząc projekt ponadczasowy - linię Blommenslyst z subtelnym,
monochromatycznym motywem kwiatowym.
To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.
Parametry produktu
| Rodzaj | Poduszka |
|---|---|
| Materiał | Poszycie: 100% poliester (mikrofibra) |
| Kolor | Biały |
| Waga wypełnienia | 900 g |
| Waga jednostkowa brutto | 1,39 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Wendre Poland Sp. z o. o. Ulica i numer: al. Milenijna 2 Kod pocztowy i miasto: 66-470 Kostrzyn nad Odrą PL |
| Wymiary poduszki (SxD) | 70 - 80 cm |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 6 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt medyczny |
| Certyfikat produktu medycznego | https://baza.wisebase.pl/media/img/original/79/42/794228.jpg |
| Data ważności certyfikatu | 2023-12-31 |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |