Kołdra z microfibry LIVIA 160x200 cm
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Linia LIVIA - to produkty w których zastosowano wytrzymałą, wyjątkowo miękką i aksamitną microfibrę. Kołdry tej linii są niezwykle lekkie, dlatego sen pod nimi jest wyjątkowo komfortowy.
Kołdra produkowana z wykorzystaniem nowoczesnej metody "sonic technology". Proces łączenia ultradźwiękowego nie wymaga igieł ani nici jako dodatkowego spoiwa. Dzięki tej technice wykańczania krawędzi " line compatible" kołdry są doskonale dopasowane do poszew.
Parametry produktu
| Rodzaj | Kołdra |
|---|---|
| Materiał | 100% microfibra |
| Kolor | Biały |
| Rodzaj wypełnienia | 100% poliester silikonowany |
| Waga wypełnienia | 700 g |
| Waga jednostkowa brutto | 1,3 kg |
| Klasa ciepła kołdry | kołdra całoroczna (ciepła, 3-4) |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: amw nawrot sp. j. ulica i numer: ułanów 1 kod pocztowy i miasto: 42-645 pyrzowice pl |
| Wymiary kołdry (SxD) | 160 - 200 cm |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt medyczny |
| Certyfikat produktu medycznego | https://baza.wisebase.pl/media/img/original/11/25/6/1125609.pdf |
| Data ważności certyfikatu | 2035-10-31 |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |