Płatki śniadaniowe Strawberry Minis Nestle 250 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Typ | Śniadaniowe |
|---|---|
| Rodzaj | Płatki |
| Rodzaj zbóż | Pszenne |
| Smak | Czekoladowy, Kakaowy, Karmelowy |
| Zawartość netto | 250 g |
| Składniki | Składniki: mąka pszenna pełnoziarnista (37,9%), mąka ryżowa (29,2%), cukier, olej słonecznikowy, syrop glukozowy, skrobia kukurydziana, substancja wzbogacająca (składnik mineralny: wapń), sól, suszone truskawki w proszku (0,15%), maltodekstryna, emulgator (lecytyny słonecznikowe), aromat , przeciwutleniacz (mieszanina tokoferoli), koncentrat warzywno-owocowy (czarna marchew, czarne porzeczki, cukier inwertowany), regulator kwasowości (kwas cytrynowy), substancje wzbogacające (składnik mineralny: żelazo ; witaminy: b3, b5, b6,b2, b1, b9,d). może zawierać mleko i orzechy. % - odnosi się do zawartości składnika w całym produkcie. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 6 - 30 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,26 kg |
| Producent: | CPP Torun PacificUlica i numer: Szosa Lubicka 38/58Kod pocztowy i miasto: 87-100 Toruń PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 48 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Zgodnie z terminem przydatności |
|---|---|
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 1,9 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 1,5 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,28 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 7,1 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 22 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 421 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 126 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1774 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 532 kJ |
| Wielkość porcji | 30 g |
| Zawartość białek | 6,2 g |
| Zawartość soli | 0,93 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 10,3 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0,3 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 3,1 g |
| Cukry | 23,6 g |
| Zawartość węglowodanów | 73,3 g |
Witaminy
| Kwas pantotenowy (witamina B5) | 5,30 mg/100g |
|---|---|
| Niacyna (witamina B3, PP) | 14,8 mg/100g |
| Niacyna (%RWS) | 93 %RWS |
| Ryboflawina (witamina B2) | 1,31 mg/100g |
| Ryboflawina (%RWS) | 94 %RWS |
| Tiamina (witamina B1) | 1,30 mg/100g |
| Wapń | 573 mg/100g |
| Wapń (%RWS) | 72 %RWS |
| Witamina D (%RWS) | 65 %RWS |
| Kwas foliowy (witamina B9) | 178 μg/100g |
| Kwas foliowy (%RWS) | 89 %RWS |
| Pirydoksyna (witamina B6) | 1,33 mg/100g |
| Witamina D | 3,24 μg/100g |
| Żelazo | 7,75 mg/100g |
| Żelazo (%RWS) | 55 %RWS |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |