Granola czekoladowa Sante 350 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Typ | Smakowe, Śniadaniowe |
|---|---|
| Rodzaj | Granola |
| Rodzaj zbóż | Jęczmienne, Kukurydziane, Owsiane |
| Dodatki | Czekolada |
| Smak | Czekoladowy, Wielozbożowy |
| Zawartość netto | 350 g |
| Składniki | Pełnoziarniste płatki owsiane 37%, mąka: jęczmienna, owsiana 6,8%, kukurydziana; nierafinowany cukier trzcinowy, czekolada 10% (cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, emulgator: lecytyny (z soi); aromat waniliowy), olej słonecznikowy, grys kukurydziany, kakao o obniżonej zawartości tłuszczu 2,3%, płatki kokosowe, melasa trzcinowa, sól morska, substancja spulchniająca: węglany sodu; emulgator: lecytyny (z soi), ekstrakt słodu jęczmiennego, aromat. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,36 kg |
| Producent: | SANTE sp. z o. o. (dawniej SANTE A.Kowalski Sp. J.)Ulica i numer: Jagiellońska 55AKod pocztowy i miasto: 03-301 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 56 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 4,4 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 3,4 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,29 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 11,5 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 31,5 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 454 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 227 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1904 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 952 kJ |
| Wielkość porcji | 50 g |
| Zawartość białek | 8,8 g |
| Zawartość soli | 0,58 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 4,9 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 17 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 2,45 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 8,5 g |
| Cukry | 23 g |
| Zawartość węglowodanów | 63 g |
Witaminy
| Cynk (%RWS) | 21 %RWS |
|---|---|
| Fosfor | 264 mg/100g |
| Magnez | 86,2 mg/100g |
| Magnez (%RWS) | 23 %RWS |
| Tiamina (witamina B1) | 0,21 mg/100g |
| Cynk | 2,1 mg/100g |
| Fosfor (%RWS) | 38 %RWS |
| Żelazo | 3,7 mg/100g |
| Żelazo (%RWS) | 27 %RWS |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |